Sklep TOM-BIKE.pl powstał z myślą, aby każdy z Naszych Klientów miał szeroki wybór rowerów oraz akcesoriów na wyciągnięcie ręki. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i dobieramy kolejne nowe ciekawe kolekcje jednośladów różnych producentów, aby tworzyły niepowtarzalną ofertę, w której każdy odnajdzie swój wymarzony rower.

Zależy nam na tym, aby każdy nasz klient starczy czy młodszy  mógł obejrzeć, porównać i w końcu wybrać odpowiedni dla siebie rower, aby było to możliwe podzieliliśmy je na poszczególne kategorie.

W naszej ofercie znajdą Państwo rowery górskieszosowemiejskie, trekkingowe, fitness, przełajowe  elektryczne i hulajnogi . Proponujemy również rowery dziecięce i młodzieżowe.
Posiadamy również wszystko to, co niezbędne do wyposażenia Waszego roweru. Zaczynając od bagażnikówbłotnikówbidonów i koszyków, przez dzwonkilicznikilusterka i osłony, aż po zaawansowane narzędziapedałypokrowce i zabezpieczenia. W naszej ofercie znajdują się również foteliki rowerowetorbysakwy i plecaki

. Nasz sklep  pozwala Państwu na wybór odpowiedniego modelu, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań, a wykwalifikowani doradcy zawsze służą pomocą i radą. Ponieważ wiemy, że każdy rower to inwestycja na lata, oddajemy w Państwa ręce wyłącznie najlepsze, sprawdzone modele. Zapraszamy do zakupów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta .

Zespół Tom-bike.pl